Vi er en gjeng på 30 sangglade venner, og dirigenten vår er Helga Botn, tlf 92269245 (dirigent@sangerne.no). Se Helgas CV her
Om du vil informere alle medlemmene i koret, kan adressen medlem@sangerne.no benyttes, og styret@sangerne.no taler for seg selv.
Melding til styreleder sendes post@sangerne.no

Foto 19. oktober 2017: Rolv Valle

Navn Stemme Telefon Mailadresse
Anders F. Meyer Tenor 93409681 afmeyer1965@gmail.com
Anne Opsahl Alt 97773635 anneragnhildopsahl@gmail.com
Bente Andersen Sopran 48212546 bente.andersen@vikenfiber.no
Bente Sigtveit Alt 95967654 bente.sigtveit@gmail.com
Bjørg Glommen Sopran 41228466 bjorg.glommen@jd.dep.no
Eivind Normann Hansen Bass 92246686 normann@getmail.no
Gunn Sanne Alt 40217397 gunn.sanne@getmail.no
Harly Eilertsen Bass 99399630 harly.eilertsen@dnb.no
Heidi Furu Alt 48020396 heidi.furu@vikenfiber.no
Isabel Mortensen Sopran 97604979 ismortensen69@gmail.com
Jack Hansen Tenor 92662000 jackhansen1957@gmail.com
Jane Syversen Sopran 92060843 janesyversen@hotmail.com
Janne Romsaas Sopran 97598597 janne.romsaas@hotmail.com
Jarle Bjørgeengen Tenor 91557978 jarle@bjorgeengen.net
Kirsten Solhaug Alt 95148504 kirsten.solhaug@innovasjonnorge.no
Kirsti C. Velasques Alt 97717382 kirsticlaussen@yahoo.com
Lill Karin Orvei Sopran 99328171 lillorvei@gmail.com
Monica Mandt Sopran 95245692 momandt@gmail.com
Nina Wahl Sopran 91883663 nina.wahl@gmail.com
Pål Brun Haugen Bass 99107100 pbhaugen59@gmail.com
Rafael Soriano Thoresen Tenor 90059024 sorythor@gmail.com
Rita Dovran Sopran 90643700 rita.dovran@2wglobal.com
Rolv Valle Tenor 41415778 rolv.valle@gmail.com
Sissel Gjertsen Alt 98691290 sisselgjertsen@hotmail.com
Torild Anniken Refvik Sopran 48144466 tsaupstad@gmail.com
Tone Helen Aronsen Sopran 40224690 tonaron@online.no
Tove Carlsen Alt 91642817 tove007carlsen@gmail.com
Turid Heier Sopran 97029799 turidheier@hotmail.com
Turid Thomsen Alt 93083938 gjertrud54@hotmail.com
Øystein Berntsen Bass 91578582 aoystei1@gmail.com

Dirigenten vår er Helga Botn, tlf 92269245, mail dirigent@sangerne.no

Mail til koret: post@sangerne.no
Mail til notekommité og noteforvalter: noter@sangerne.no
Mail til styret: styret@sangerne.no
Mail til mannsstemmene: gutta@sangerne.no
Mail til damestemmene: jentene@sangerne.no
Mail til web ansvarlig: web@sangerne.no

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Google+-bilde

Du kommenterer med bruk av din Google+ konto. Logg ut /  Endre )

Twitter-bilde

Du kommenterer med bruk av din Twitter konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s